2016-11-23
Podsumowanie zmagań LSO w rejonie Rawa Mazowiecka – Skierniewice
W ramach XIII Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłkę Nożną Halową Ministrantów i Lektorów w rejonie Rawa Mazowiecka – Skierniewice w czterech kategoriach wiekowych wystąpiło łącznie 26 drużyny z 12 parafii naszego rejonu.
Turnieje rejonowe zostały rozegrane w Godzianowie, Rawie Mazowieckiej oraz w Skierniewicach.

Lista finalistów XIII Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej Ministrantów i Lektorów z rejonu Rawa Mazowiecka – Skierniewice w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Kategoria Szkoła Podstawowa 1 parafia p.w. św. Marcina, biskupa w Wysokienicach
2 parafia p.w. św. Pawła od Krzyża w Rawa Mazowieckiej
3 parafia p.w. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach, ( obrońca tytułu mistrza diecezji 2016)

Kategoria Gimnazjum