23 stycznia 2017
Wielka radość w rawskiej Farze
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. otrzymała pismo z Urzędu Marszałkowskiego informujące, że Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 16 stycznia uwzględnił protest parafii od negatywnej oceny merytorycznej projektu pn. „Rewitalizacja zespołu obiektów sakralnych pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej w celu rozszerzenia oferty kulturalnej Parafii”. Jednocześnie rozpatrzono na nowo wniosek parafii i jak się okazało to uzyskał on łącznie 75,24% punktów i znalazł się w trójce najlepszych projektów w województwie.

20 stycznia 2017
XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek "Domaniewice 2017"
15 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Domaniewicach odbył się koncert galowy XIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Wystąpili laureaci miejsc I-III w 4 kategoriach wiekowych, zarówno wśród solistów, jak i duetów.

9 stycznia 2017
X Jubileuszowy Powiatowy Koncert Kolęd w rawskiej świątyni
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej stał się dzisiaj miejscem jubileuszowego, bo już dziesiątego koncertu kolęd organizowanego przez Starostę Rawskiego Józefa Matysiaka.

Data aktualizacji: 2017-02-28