30 marca 2017
Kuźnia ducha czyli rekolekcje na Blichu
Młodzież i nauczyciele z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu rokrocznie podczas Wielkiego Postu uczestniczą w rekolekcjach wielkopostnych. W ten sposób korzystają ze sposobności, aby umacniać ducha i wzrastać w wierze. Nie inaczej było i w dniach 20 – 22.03.2017 roku.

23 stycznia 2017
Wielka radość w rawskiej Farze
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. otrzymała pismo z Urzędu Marszałkowskiego informujące, że Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 16 stycznia uwzględnił protest parafii od negatywnej oceny merytorycznej projektu pn. „Rewitalizacja zespołu obiektów sakralnych pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej w celu rozszerzenia oferty kulturalnej Parafii”. Jednocześnie rozpatrzono na nowo wniosek parafii i jak się okazało to uzyskał on łącznie 75,24% punktów i znalazł się w trójce najlepszych projektów w województwie.

20 stycznia 2017
XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek "Domaniewice 2017"
15 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Domaniewicach odbył się koncert galowy XIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Wystąpili laureaci miejsc I-III w 4 kategoriach wiekowych, zarówno wśród solistów, jak i duetów.

Data aktualizacji: 2017-04-23