11 sierpnia 2017
Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej 130.rocznicę konsekracji świątyni
W kościele św. Wawrzyńca w Kutnie bp Andrzej F. Dziuba odsłonił tablicę upamiętniającą 130. rocznicę konsekracji świątyni. Uroczystość odbyła się w odpust parafialny.

Pielgrzymka Młodzieżowa- Pierwszy nocleg w Makowie
Tradycją ŁPPM jest, że na pierwszym noclegu w Makowie odbywa się wielki wieczór radości. Pątnicy, choć zmęczeni całym dniem wędrówki tego wieczoru odkrywają w sobie niezwykłe pokłady energii, by dobrze się bawić, integrować i uwielbiać Pana tańcem i śpiewem.

11 sierpnia 2017
Pielgrzymka Młodzieżowa-4 dzień .Msza św. w Małczu.
Czwarty dzień pielgrzymowania rozpoczął się w Małczu. Eucharystia, której przewodniczył bp Andrzej F. Dziuba, odbyła się w lesie w kaplicy. Tradycyjnie w tym miejscu specjalnego błogosławieństwa prymicyjnego udzielają neoprezbitery diecezji łowickiej.

Data aktualizacji: 2017-08-16