Mapa serwisu Książka teleadresowa Mapa diecezji Wyślij kartkę Dodaj do ulubionych Kontakt Strona główna Książka telefoniczna Mapa Diecezji
Wiadomości lokalne
Diecezja Łowicka ›› Wiadomości lokalne 
30 marca 2017
Kuźnia ducha czyli rekolekcje na Blichu
Młodzież i nauczyciele z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu rokrocznie podczas Wielkiego Postu uczestniczą w rekolekcjach wielkopostnych. W ten sposób korzystają ze sposobności, aby umacniać ducha i wzrastać w wierze. Nie inaczej było i w dniach 20 – 22.03.2017 roku.

›››

23 stycznia 2017
Wielka radość w rawskiej Farze
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. otrzymała pismo z Urzędu Marszałkowskiego informujące, że Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 16 stycznia uwzględnił protest parafii od negatywnej oceny merytorycznej projektu pn. „Rewitalizacja zespołu obiektów sakralnych pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej w celu rozszerzenia oferty kulturalnej Parafii”. Jednocześnie rozpatrzono na nowo wniosek parafii i jak się okazało to uzyskał on łącznie 75,24% punktów i znalazł się w trójce najlepszych projektów w województwie.

›››

20 stycznia 2017
XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek "Domaniewice 2017"
15 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Domaniewicach odbył się koncert galowy XIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Wystąpili laureaci miejsc I-III w 4 kategoriach wiekowych, zarówno wśród solistów, jak i duetów.

›››

Archiwum
Liczba odwiedzin: 8451322
Data aktualizacji: 2017-04-23
P®esto