147. Międzyborów

15 LUTEGO 2010

Ksiądz rektor na każdej Mszy Świętej głosił Słowo Boże, przybliżając wiernym kwestię powołań. Następnie po wystąpieniu księdza rektora alumni opowiadali o swoim powołaniu. Klerycy byli także odpowiedzialni oprawę muzyczną w czasie liturgii, a po jej zakończeniu grali krótki koncert dla pozostałych w świątyni wiernych. Nie jest to nasz pierwszy kontakt z parafią w Międzyborowie. Nasi klerycy byli tam już po raz kolejny, a to wszystko dzięki życzliwości księdza proboszcza Krzysztofa Krawczyka, który nas zaprosił. W parafii Międzyborów przebywa na rocznych praktykach jeden z alumnów, kleryk Marcin. Parafianom z księdzem proboszczem na czele dziękujemy za życzliwość i zapewniamy o modlitwie w ich intencji.